Produkty

Med z doubravského polesí - smíšený

Med z doubravského polesí - smíšený
Med květový s vysokým podílem medu medovicového. Získaný ze stanovišť našich včelstev v lese mezi obcemi Kaznějov a Obora.  Lokality jeho sběru včelami jsou Zadní Puchýř, Sukovatý Kříž, hájovna Pavlínov a Doubravské polesí.  Tekutý k dodání ihned.  Pouze osobní odběr po domluvě. Cena...

Med z kamenického polesí

Med z kamenického polesí
Med lesní medovicový, získaný z našeho stanoviště nedaleko obce Hromnice z lesů v blízkosti dvora Býkov. Lokalita sběru včelami je Velká Lužina, Dolní a Horní Želím a hájovna Kamenice. Vyprodáno.

Med květový lipový

Med květový lipový
Výjimečný jednodruhový med s lipově citronovou chutí a vůní, který příroda běžně nenabízí. Získán ze stanovišť našich včelstev v Plasích a Kaznějově.  Dostupnost na dotaz. Na přání i tekutý. Pouze osobní odběr po domluvě. Cena 175,- Kč /950g.

Med květový pastový

Med květový pastový
První jarní med z nektaru ovocných stromů, lučních bylin a řepky. Extra pastová konzistence velmi blízká tekutému medu. Vynikající chuť. Lokalita sběru včelami je katastr obcí Hromnice, Třemošná, Horní Bříza a Česká Bříza.  K dodání ihned. Pouze osobní odběr po domluvě. Cena 140,-...

Med z doubravského polesí

Med z doubravského polesí
Med lesní medovicový, získaný ze stanovišť našich včelstev v lese mezi obcemi Kaznějov a Obora. Lokality jeho sběru včelami jsou Zadní Puchýř, Sukovatý kříž, hájovna Pavlínov a Doubravské polesí. Vyprodáno.